Aliejinių kvepalų gamyba

Trumpa informacija:

  • Užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis susikurs natūralius aliejinius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi (10 ml)
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu.

Užsiėmimą veda:

Kvepalų gamyba yra puikus ir užburiantis eksperimentas. Kvepalai gaminami iš eterinių aliejų, kurie skirstomi į keletą grupių. Kvepalams pasigaminti neužtenka vieno kvapo eterinio aliejaus, reikia suderinti kelis patinkančius kvapus. Baziniam kvapui, kuris ilgiausiai išlieka ant jūsų odos jums reikės imti stipresnius ir grubesnio kvapo eterinius aliejus. Viduriniosios natos kvepalai išgaruoja šiek tiek greičiau nei baziniai. Na o labiausiai gundantys ir stipriausi kvapai, kurie déjà išnyksta pirmieji yra viršutiniosios natos kvapai. Užsiėmimo metu Jūs mėgausitės įvairiais aromatais, stebėsite, kaip jie sąveikauja tarpusavyje, skatina emocijas, sukelia prisiminimus, geba veikti mūsų mintis.

 “Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti. “ –Patrick Süskind.

Kvepalų gamyba pradedama nuo kvapų paletės išrinkimo ir, svarbiausia, nusiteikimo derinti skirtingus kvapus ir noro juos pažinti

Kvepalų gamybos pamoka – valandėlė atokvėpio Jums ar Jūsų artimam žmogui. Jos metu patys rinksitės NATŪRALIUS kvapus, kursite savo kvepalų formulę bei sukursite unikalius natūralius asmennius kvepalus!

 

Užsiėmimo metu:  

Išklausysite teorinę dalį apie Natūralių kvepalų gamybą – kvapų maišymą;Sužinosite, kokie gali būti kvepalai ir kuo jie skiriasi (sudėtimi, kvapo išlaikymu…);

Uostysite skirtingus eterinius aliejus, absoliutus, atarus, naudojamus natūralių kvepalų gamyboje;

Išsirinksite Jums tinkamiausius kvapus;

Sukursite unikalius aliejinius natūralius kvepalus su rutuliniu aplikatoriumi (10 ml);

Savo sukurtų kvepalų formulę parsinešite namo, todėl galėsite gaminti kvepalus savarankiškai).