Vaškinių kvepalų gamyba

Trumpa informacija:

  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu.
  • Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!

Užsiėmimą veda:

Kvepalų formų gali būti daugybė – aliejiniai tepami kvepalai, purškiami kvepalai, lašinami kvepalai, vandens pagrindo kvapai kūnui ir plaukams, vaškiniai kvepalai ir kt. 

Vaškiniai kvepalai skiriasi nuo kitų formų tuo, kad jie visada kieto pavidalo, nedidelis indelis užima mažai vietos, o kvapai, esantys bičių vaško ir kitų vaškų bei aliejų bazėje užtepti ant odos sukuria mistinį švelnų kvapo šydą, apgaubiantį odą ir panardinantį į pačius slapčiausius prisiminimus ir skatinantys svajoti. Vaškiniai kvepalai skleidžia subtilų ir švelnų aromatą, kurį nulemia kvapo kūrimui naudoti kvapai ir aliejai. Šie kvepalai skirti pulsuojančioms kūno vietoms kvėpinti, dažniausiai yra viena geriausių kvepalų naudojimo formų itin jautriems asmenims, nes sudėtyje esantis bičių vaškas ir nerafinuoti aliejai puoselėja odą, o kvapo kūrimui naudojami tik natūralūs eteriniai aliejai, atarai, absoliutai, išgauti iš įvairių augalų dalių. Kviečiame susikurti natūralius vaškinius tepamuosius kvepalus. Užsiėmima veda Aistra Kazlauskienė - chemikė, aromaterapijos, kosmetikos gamybos ir natūraliosios parfumerijos meno ir mokslo žinias bei įgūdžius įgavusi įvairiose pasaulio šalyse ir nuolat tobulinanti šias sritis. 

Užsiėmimo metu:

  • Aptarsime vaškiniams kvepalams pagaminti reikiamas priemones bei medžiagas.

  • Sužinosite apie kvapų komponavimo metodus ir tolimesniems eksperimentams kvapų kūrime galėsite pasirinkti sau priimtiniausius.

  • Degustuosime kvapus, suskirstytus į tris natas (bazinę, vidurinę ir viršutinę), iš kurių sukursite unikalų kvapą, kurį perkelsite į indelį su pasirinktais vaškais bei nerafinuotais sėklų bei riešutų aliejais.

Kiekvienas dalyvis pagamins tepamuosius vaškinius kvepalus (10ml).