2021 07 26 - 2021 07 30 vasaros stovykla "Menas šypsenai"

Trumpa informacija:

Dienotvarkė

  • 08:00-08:30 laukiame vaikučių
  • 08:30-09:00 ryto ratas, dienos aptarimas, linksma mankštelė
  • 09:00-09:30 pusryčiai
  • 09:30-10:30 laikas kartu: pramogos, stalo žaidimai, spalvoti eksperimentai, komandiniai žaidimai, muzikavimas
  • 10:30-12:00 kūrybinis užsiėmimas
  • 12:00-14:00 laikas lauke, aktyvios pramogos, komandiniai žaidimai
  • 14:00-15:00 pietūs kavinėje
  • 15:00-16:30 kūrybinis užsiėmimas
  • 16:30-17:00 pavakariai
  • 17:00-17:30 laukiame tėvelių

Vasaros atostogų metu kviečiame vaikus pasinerti į magišką menų pasaulį. Dienos stovykla skirta 7-12 metų vaikams. Kūrybinė dienos stovykla – tai unikali galimybė vaikams ne tik atitrūkti nuo kasdienybės bei pasinerti į stebuklingą menų pasaulį, bet ir aktyviai bei įdomiai praleisti laiką smagiose aktyviose veiklose. 

Kol namuose palikti vaikų planšetės ir telefonai atostogaus, Artotekoje vaikų lauks penki kūrybiniai - edukaciniai užsiėmimai (kiekvienoje pamainoje vis kiti): ebru (tapyba ant vandens), mozaikos žibintų dirbtuvės, spalvoto smėlio mandalatapyba ant šilkoviržglazūrinis piešimas ant puodelių, aitvarų gamyba, kaleidoskopų dirbtuvės, stiklo papuošalų gamyba, sieninių laikrodžių dirbtuvės ir draugystės apyrankių pynimas.

Mūsų stovykloje vaikų laukia net penkios smagios pažintinės išvykos į interaktyvią nuotykių ir pramogų parodą "Future Live", Planetariumą, Robotikos mokyklą, plaukimas upe su barža, edukacinė ekskursija į Mo muziejų, Iliuzijų kambarį, Energetikos ir technikos muziejų, Skypark Vilnius, Žirmūnų boulingą, Nacionalinę dailės galeriją, Pinigų muziejų ir kt. Išvykos kiekvienoje pamainoje vis kitos. 

Detalią kiekvienos pamainos stovyklos programą išsiunčiame į stovyklą užsiregistravusiems vaikams.

Kiekvieną dieną mūsų vadovai su vaikais žais komandinius žaidimus, rengs skaitymo valandėles, aktyviai ir turiningai praleis laiką lauke, muzikuos ir mokysis groti įvairiais instrumentais bei ruoš muzikinį pasirodymą tėvams, kuris vainikuos stovyklos uždarymo šventę. Vaikai, sudalyvavę stovykloje, susipažins su įvairiomis meninėmis veiklomis, sužinos, kad jos suteikia galimybę bendrauti, išreikšti save, atsipalaiduoti, atrasti kitus, alternatyvius bendravimo ar laisvalaikio praleidimo būdus. Tikimės, kad vaikai įgytas žinias ir gebėjimus taikys ne tik savo dabartinėje kasdienybėje, bet ir ateityje, kuomet patys taps tėvais.

Vienos pamainos (penkių dienų) kaina 150€, tačiau dėka Vilniaus miesto savivaldybės dalinės paramos, pamainos kaina tik 90€.  Būtina išankstinė registracija internetu, pastabose nurodant vaiko vardą ir amžių.

Į kainą įskaičiuota:

- vaiko priežiūra;
- pietūs kavinėje (sriuba + karštas patiekalas)
- priešpiečiai ir pavakariai (sausi pusryčiai su pienu, vaisiai, bandelės, sausainiai, sultys, arbata)
- 10 kūrybinių-edukacinių užsiėmimų (kiekvieną dieną po du)
- pramogos, stalo žaidimai, spalvoti eksperimentai, komandiniai žaidimai, muzikavimas, aktyvios pramogos lauke ir kt.
- visos stovyklos metu ruošiame tėveliams muzikinį pasirodymą, kurį pademonstruosime tėveliams penktadienį 17val. per stovyklos uždarymo šventę.

Grupėje iki 20 vaikų, su kuriais dirbs kūrybiški ir patyrę vadovai.