• Martyna Kutinienė
  Martyna Kutinienė
  Dėkojame už puikiai suorganizuotą mūsų įmonės renginį! Nustebinote savo idėjomis. Viskas įvyko sklandžiai ir laiku. Mūsų įmonės darbuotojai ir svečiai liko patenkinti. Tad mūsų lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu. Sėkmės darbuose ir naujuose projektuose!
 • Tomas Malunavičius
  Tomas Malunavičius
  Pasirodo suorganizuoti nepakartojamą gimtadienio šventę vaikui galima be didelių pastangų! Jūsų dėka mano sūnus ir jo draugai pajuto, ką reiškia švęsti gimtadienį kitaip nei visad. Vaikams viskas labai patiko, tėvams taip pat. Ačiū!
 • Marta Vonungevičiūtė
  Marta Vonungevičiūtė
  Labai norėjau, kad mano sesės mergvakaris būtų ypatingas. Jūsų dėka viskas praėjo sklandžiai, o drauge sukurtas šilkinis šalis nuotakai labai patiko. Dėkojame už turiningai praleistą laiką:)
 • Onutė Damaškienė
  Onutė Damaškienė
  Norėjau šiais metais savo mokiniams surengti kitokią Kalėdinę Šventę. Akivaizdu, jog sudominti šeštokus visokiais darbeliais nėra taip paprasta. Stebėjau su šypsena, kaip drauge su jūsų kūrybininkais mano vaikai savo rankomis kūrė stebuklus - kalėdines dovanėles sau ir artimiesiems. Dabar aišku - kitas Kalėdas švęsime vėl pas jus!
 • Ieva Malinauskienė
  Ieva Malinauskienė
  Visos mūsų šeimos vardu noriu padėkoti jums už nuostabiai praleistą laiką. Planuodama savo vyresnėlės krikštynas, norėjau kad ne tik vaikai, bet ir suaugę prasmingai praleistų laiką. Pasiūlytos veiklos ir šventės eiga atitiko visus mūsų lūkesčius, o drauge praleistos akimirkos iki šiol sukelia šypseną veide. Ačiū!
 • Loreta Putrimienė
  Loreta Putrimienė
  Organizuodama renginius visuomet stengiuosi, kad pasirinkta renginio vieta atitiktų visus kliento reikalavimus. Džiaugiuosi atradusi Artotekos erdves. Jūsų patalpos išsiskiria ne tik savo funkcionalumu, bet ir žavi jaukia šilta atmosfera. Todėl ateityje, atsiradus poreikiui, visada kreipsiuos į jus.
 • Vidmantas Sutkus
  Vidmantas Sutkus
  Man visada sunku, kai reikia dovanoti dovanas. Jūsų siūlomi dovanų kuponai - idealus sprendimas, kai nežinai, ką dovanoti. O siūlomų veiklų įvairovė ir lanksti bei draugiška vartotojui sistema jau ne kartą padėjo man maloniai nustebinti savo artimus žmones!
 • Laurynas Putrius
  Laurynas Putrius
  Kai buvau paskirtas atsakingu už mano kompanijos komandos formavimo renginio organizavimą, kelias dienas jaučiausi pasimetęs ir nežinojau nuo ko pradėti. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į jus. Šilti kolegų atsiliepimai ir vienbalsis nubalsavimas sekantį renginį daryti Artotekoje - geriausias įvertinimas ne tik man, bet ir jums.
 • Adomas Dovydėnas
  Adomas Dovydėnas
  Norėčiau išreikšti didelę padėką Jums ir jūsų komandai už puikiai suorganizuotą šventę. Darbuotojai gerai atsiliepė ne tik apie įdomius užsiėmimus, puikius mokytojus, tačiau ir pačią erdvę, tad džiaugiamės atradę jaukias patalpas būsimiems mūsų įmonės renginiams.
 • Darius Milius
  Darius Milius
  Nesuklydome jus pasirinkę mūsų imonės šventei. Puikus organizavimas, šilta atmosfera, jaukios patalpos, mokytojai, puikiai išmanantys savo darbą. Palikote labai gerą ispūdį ir prisiminimus. Didelis ačiū ir iki kitų kartų!
 • Saulė Žukauskienė
  Saulė Žukauskienė
  Dėkoju už smagią dukrytės gimtadienio šventę! Vaikams labai patiko kaleidoskopų užsiėmimas ir aplinka. Dukrytė tiesiog įsimylėjo Jūsų Katiną. Jautėmės kaip namie:)
 • Rimgailė Bendorienė
  Rimgailė Bendorienė
  Ačiū už smagiai praleistą laiką. Džiaugiuosi, kad draugės mergvakarį surengėm pas jus. Labai patiko stiklo papuošalų gamybos pamokėlė ir jauki bei neįpareigojanti aplinka. Čia norisi sugrįžti!
 • Genutė Petrauskaitė
  Genutė Petrauskaitė
  Labai patiko tapybos ant vandens užsiėmimas, jaukios patalpos, šilta atmosfera ir Katinas. Ačiū!
 • Jūratė Čečetienė
  Jūratė Čečetienė

  Viliaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono direktorė

  Nuoširdi padėka „Artotekos“ merginoms, vedusioms tapybos ant šilko užsiėmimą. Vaikams ir jaunuoliams su negalia menas yra langas į pasaulį, stiprioji jų asmenybės dalis. Per dailės užsiėmimus nutiesiamas tiltas į neįgaliųjų dvasinį pasaulį. Užsiimdami menine kūryba mūsų vaikai ir jaunuoliai pamiršta savo negalią ir atranda pažinimo džiaugsmą, tikėjimą savo galiomis. Savo nutapytus darbelius vaikai parsinešė į šeimynas ir pasipuošė savo kambarius, parodė tėveliams ir darbuotojams. Tikimės kūrybingų ir nuoširdžių susitikimų su „Artotekos“ specialistais ir ateityje.
 • Radeta Galinienė
  Radeta Galinienė

  Valakampių socialinių paslaugų namų darbuotoja

  Labai dėkojame Artotekos menų studijos darbuotojams Margaritai, Jonui ir Vytautei už mūsų svajonių išlaisvinimą, puikią nuotaiką, nepamirštamus įspūdžius ir galimybę išbandyti save, bei nevaržovai kurti ir skristi. Įsitikinome, kad pasidaryti aitvarą tikrai gali visi. Mes beskraidindami savo svajonių aitvarus tikrai mėgavomės linksma draugija, geru oru ir palankiu vėju, kuris mūsų svajones tai pakeldavo į didelė aukštį, tai vėl švelniai palydėdavo link žemės.
 • Indrė Lauciūtė
  Indrė Lauciūtė

  Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono vyr. socialinė darbuotoja

  Labai džiaugiamės suteikta galimybe gauti „Artotekos“ užsiėmimą. Mūsų globotiniams, turintiems negalią, meno terapija yra itin veiksminga ir reikalinga. Nuoširžiai dėkojame.
 • Mantvilė Grybauskaitė
  Mantvilė Grybauskaitė

  Vasaros ligoninės Psichosocialinės reabilitacijos skyriaus ergoterapeutė

  Ačiū Jums, kad supažindinote mūsų pacientus su nauja menine veikla ir parodėte kaip skirtingomis, paprastomis meninėmis priemonėmis galima pasiekti išties šaunų rezultatą. Užsiėmimas buvo turiningas, visi noriai įsitraukė į naują veiklą, jūsų dėka prisiminimais nukeliavo į vaikystę – prisiminė turėję kaleidoskopą, kai kurie susidomėjo – nes kaip tik neturėjo, o rezultatu džiaugėsi kiekvienas. Iš kabineto išėjo su šypsena ir klausinėjo, kada dar apsilankysite. Ačiū Jums už iniciatyva, nuoširdžiai dėkojame, kad prisidėjote prie dalyvių sveikatos gerinimo ir stiprinimo.
 • Renata Steiblienė
  Renata Steiblienė

  Vaikų ir paauglių krizių intervencijų skyriaus Vyresnioji psichikos sveikatos slaugytoja

  Ačiū už gerą nuotaiką. Nuošidžiai dėkojame už mums skirtą laiką ir dėmesį. Tai buvo puikiai atliktas darbas. Besišypsančios Artotekos darbuotojos suintrigavo skyriuje esančius vaikus užsiimti indėniškų sapnų gaudyklių pynimu.Jas vaikai susikaupę pynė, rišo, puošė ir dailino. Tai leido jiems nusiteikti sapnuoti tik gerus sapnus, atsipalaiduoti, pamiršti sunkius išgyvenimus ir tikėti, kad blogų dalykų jų gyvenimuose nuo šiol bus mažiau.
 • Jolanta Trinkūnienė
  Jolanta Trinkūnienė

  Vaikų ir paauglių krizių intervencijų skyriaus vaikų ir paauglių gydytoja - psichiatrė

  Puikus ‚Artotekos“ kolektyvas: kūrybingi, išradingi, sumanūs, nuoširdūs žmonės, kurie mūsų pacientams padeda sveikti ne tik vaistų pagalba, bet ir betarpišku šiltu bendravimu. Visi užsiėmimai orientuoti į greitą, nesudėtingą procesą ir apčiuopiamą rezultatą. Tai leidžia kiekvienam pamatyti iš karto po užsiėmimo savo rankomis sukurtą savo darbo vaisių ir žinoma, nusišypsoti:). O šypsena – juk padeda sveikti; ypač, jeigu visa ta pagalba yra kompleksinė. Ačiū „Artotekos“ vadovei, entuziastingajai Margaritai. Tikiuosi, kad mūsų bendradarbiavimas ir toliau sėkmingai tęsis.
 • Agnė Miškinienė
  Agnė Miškinienė

  Vaikų ir paauglių krizių intervencijos skyriaus socialinė darbuotoja

  Ačiū Jums už nuoširdų bendravimą bei įdomius kūrybinius užsiėmimus. Neretai mūsų skyriuje gydomi vaikai ir paaugliai būna liūdni, nenoriai užsiimantys kažkokia nauja veikla, tačiau Artotekos merginų nuoširdumas, užsidegimas įkvėpia juos. Drauge jau išbandėme naujas, iki tol nepažintas technikas – lipdėme, pynėme mandalas bei apyrankes, gaminome aitvarus ir kt., taip ne tik sukurdami nuostabų ir nepakartojamą darbelį, bet ir bendraudami, pajusdami buvimo kartu džiaugsmą, sėkmę, atrasdami savo kūrybines puses bei pasitikėjimą savimi.
 • Dienos užimtumo grupės darbuotojai ir lankytojai
  Dienos užimtumo grupės darbuotojai ir lankytojai

  Valakampių socialinių paslaugų namai

  Esame labai dėkingi mūsų svečiams, „Artotekos“ menų studijos darbuotojams, kad suteikė Valakampių socialinių paslaugų namų gyventojams bei jų darbuotojams tokį malonumą. Galimybė išreikšti save kūrybos pagalba bei bendravimas su kūrybiškais žmonėmis visada džiugina mūsų gyventojus ir suteikia jiems neįkainojamos patirties.
 • Vida Strazevičienė
  Vida Strazevičienė

  Viliaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono socialinė darbuotoja

  „Jaunuoliams ir vaikams labai patiko išsirinkti savo piešinį bei jį dekoruoti smėliu. Likome sužavėti smėlio spalvomis, pačia dekoravimo technika. Kiekvienas išsinešė gražų darbelį, kurį pasikabino savo kambaryje“.
 • Inga Karpovičienė
  Inga Karpovičienė

  Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono socialinė darbuotoja

  „Įtraukiantis vaikus užsiėmimas skatino patiems pasigaminti aitvarą. Visi nekantravo, kada užrašys savo svajones ir galės eiti su savo aitvaru į lauką. O kiek buvo emocijų, kai lauke vėjas pradėjo kelti aitvarus. Vaikai nenorėjo grįžti į savo šeimynas. Didelis dėkui „Artotekos“ merginoms už svajonių aitvarų kūrimą“.
 • Viktorija Kuodytė
  Viktorija Kuodytė

  Valakampių socialinių paslaugų namų soc.darbuotojo padėjėja

  Dienos užimtumo grupės lankytojai, visada nekantraudami laukia atvykstant "Artotekos" draugiško kolektyvo ir vedamų įtraukiančių užsiėmimų. Nepaisant skirtingų negalių, fraktalų piešimas tiko ir patiko mums visiems. Šis, improvizacinis, savęs išlaisvinimo būdas, suteikė daug pozityvių emocijų ir užlaikė šypsenas veiduose visai dienai.
  Laukiame jūsų sugrįžtant.
 • Rūta Pagojienė
  Rūta Pagojienė

  Fabijoniškių socialinių paslaugų namų socialinė darbuotoja

  Buvo nuostabu visiems drauge darbuotis kūrybinėse dirbtuvėse ir dalyvauti sapnų gaudyklės „gimime“. Tiek procesas, tiek rezultatas senoliams suteikė didelį pasitenkinimą ir džiaugsmą. Ačiū, kad esate.
 • Snaigė Šneiderienė
  Snaigė Šneiderienė

  Antavilių pensionato Vyriausioji socialinė darbuotoja

  Šilkinio paveikslėlio - tapybos užsiėmimas sužavėjo Antavilių pensionato gyventojus ir darbuotojus. Visi kūrybingai praleido laiką malonioje aplinkoje, susipažino su tapybos ant šilko technika bei išmoko komponuoti piešinį. Nuoširdžiai dėkojame ir nekantriai laukiame naujų užsiėmimų.
 • Ingrida Losienė
  Ingrida Losienė

  Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono vyr. socialinė darbuotoja

  Artotekos užsiėmimas “Tapyba be teptukų“ labai pradžiugino mūsų jaunuosius dailininkus, nes galėjo ne pieštukais ar teptukais, o savo rankytėmis sukurti „Draugystės medį“, kuris savo spalvomis džiugins mūsų visų akis ir širdis. Ačiū Jums :)
 • Romutė Šainer
  Romutė Šainer
  Užsiėmimas suteikė daug gerų šiltų emocijų. Žvakes lieti labai patiko. Mielas užsiėmimas pirmadienio vakarui, naujai darbo savaitei pradėti. Dėkoju už organizuotą pasikalbėjimą, už sudainuotą dainą, už pasibuvimą kartu.
 • Natalija Kriščiūnienė
  Natalija Kriščiūnienė
  Širdingai dėkoju visų moterų vardu už puikų projektą, kuriame senjorai galėjo lankyti Artotekos užsiėmimus. Programa buvo labai įdomi ir įvairi. Maloni ir jauki aplinka, šilti, profesionalūs dėstytojai, arbata, naujos pažintys ir kūrybiniai atradimai paliko gražų pėdsaką mūsų širdyse. Mačiau degančias akis, laimę veiduose ir daug unikalių kūrinių. Pati be naujų technikų ir amatų džiaugsmo atradimų, išsinešiau puikią patirtį, kurią dalinsiuos su savo ugdytiniais. AČIŪ.
 • Veronika Juršėnienė
  Veronika Juršėnienė
  Įdomi informacija apie vašką, žvakių liejimą. Kadangi viskas vyksta ratu, svarbus kiekvienas dalyvis. Dalia žvakių liejimo procesą papuošė pasakojimais ir dainomis. Buvo labai įspudinga, žavinga nepakartojama. Dėkoju už šį nuostabų projektą - jūsų dėka sužinojau daug naujų dalykų:)
 • Angelė Kijutienė
  Angelė Kijutienė
  Noriu pasidalinti įspūdžiais kokia buvau laiminga Artotekos organizuojamuose užsiėmimuose pensininkams. Labai labia patiko visi užsiėmimai, tiek mandalos, fraktalai, žvakės, papuošalai, tapyba ant šilko ir kiti. Užsiėmimai organizuoti labia aukštame lygmenyje, informacija pateikiama aiškiai ir mandagiai. Visų užsiėmimų metu vyravo šilta bendravimo atmosfera ir naujai užsimęzgusios pažintys tęsiasi ligi šiol… Aš vis dar gyvenu prisiminimais ir su viltimi žvelgiu į ateitį – susitikime dar!
 • Aldona Katilienė
  Aldona Katilienė
  Labai ačiū už puikius užsiėmimus. Labai smagu mokytis naujų dalykų ir kurti nuostabius darbus. Miela dalyvauti meno terapijoje. Norėčiau, kad šis projektas vyktų toliau - su malonumu dalyvaučiau visuose jūsų užsiėmimuose. Sėkmės jūsų kilniuose darbuose! Dalinkitės savo gerumu ir toliau.
 • Genė Turčinskienė
  Genė Turčinskienė
  Mes senjorai buvome begalo laimingi turėdami nemokamą galimybę "Artotekoje" išmokti įvairios su menu susijusios darbu atlikimo technikos, tai ir kaleidoskopo, piešimo ant šilko, mandalų, mozaikos ir dar daugelio kitų.Didžiulė padėka Vilniaus miesto savivaldybei ir "Artotekos" iniciatorėms, ypatingai poniai Margaritai.Labai norėtume, kad ši galimybė mums būtų ir 2018 metais.
 • Janina Milienė
  Janina Milienė
  Apie kūrybinius užsiėmimus senjorams Artotekoje sužinojau atsitiktinai, jau įpusėjus, bet nuo pat pirmo apsilankymo buvau labai patenkinta tiek mokymais (žvakių liejimas, stiklo papuošalų darymas, tapyba ant vandens EBRU, tapyba ant šilko, batika, nerti papuošalai, mozaika), nes sužinojau ir patyriau įdomių dalykų, o pati atmosfera Artotekoje itin jauki ir miela,nes visi asmenys su kuriais teko susidurti nuoširdziai bendraujantis ir norintis padėti žmonės - ačiū jiems už tai. Būtų nuostabu, jei panašūs susitikimai vyktų ir sekančiais metais. Sekmės darbuose.
 • Aldona Baranauskienė
  Aldona Baranauskienė
  Dėkoju už šiuos įdomius kursus, puikiai paįvairinusius dienas.
  Patiko mokytis įvairių dar nebandytų technikų, ypač sudomino tapyba ant vandens - ebru ir žvakių
  liejimas. Esant galimybei mielai dalyvaučiau ir vėl!"
 • Irena Antulienė
  Irena Antulienė
  Buvau daug kartu užsiėmimuose su senjorais: mandalų pynime, žvakių liejime, lipdėm iš gipso, piešėm ir ko tik nedarėme. Buvo labai gerą kažko išmokti, pabendrauti, be to, labai draugiškos, mandagios ir kūrybingos mokytojos vedė. Dėkojame už tai ir tikimės ir ateityje tokių projektų.
 • Ona Židonė
  Ona Židonė
  Esu nepaprastai dėkinga Artotekai už puikų projektą senjorams, vykusį visą vasarą. Tai atgaiva sielai ir savo kūrybinių galių atradimui. Meldžiu Dievą, kad dar galima būtų susitikti su senjorais magiškoje ARTOTEKOS erdvėje ateityje.
 • Birutė Švedienė
  Birutė Švedienė
  Esu dekinga Artotekos kolektyvui už tokius puikius užsiėmimus, už nuoširdų ir mandagų bendravimą ir už suteiktas žinias. Tikiuosi ir ateityje dalyvauti tokiose veiklose. Sėkmės jums darbuose ir asmeniniame gyvenime.
 • Nijolė Lukošiūtė
  Nijolė Lukošiūtė
  Aš jau antrus metus dalyvavau Artotekos užsiėmimuose ir mielai dar tęsčiau kitais metais. Mes esam vyresnio amžiaus ir iš pirmo karto ne viskas pavyksta, bet mokytojų geranoriškumas ir paskatinimas vilioja tobulėti, nenuleisti rankų. Ačiū, kad nepaliekate gyvenimo užkulisiuose.
 • Dangira Kenstavičienė
  Dangira Kenstavičienė
  Patiko. Daug ko išmokau. Dar norėčiau gėlių puokščių kūrimo meno pasimokyti. Linkėjimai vedėjai Margaritai ir visai Artotekos komandai.
 • Jelena Banevič
  Jelena Banevič
  Artotekos kūrybinį projektą Senjorams lankau antrą sezoną. Buvo labai malonu, kad atsirado nauji užsiėmimai, kurti kvepalus, natūralų lūpų balzamą. Gavau daug įdomios ir naudingos informacijos. O dar piešimas ant šilko. Ačiū merginoms už svetingumą ir šilumą. Lauksiu kito sezono
 • Regina Ustilaitė
  Regina Ustilaitė
  Aš labai laiminga, kad teko prisiliesti prie šio projekto. Noriu padėkoti Artotekos kolektyvui už nerealią patirti gautą projekto metu. Gavome tiek naujų žinių, tiek bendravimo, tiek patirties. Labai lauksime projekto tęsinio... Ačiū Jums.
 • Silva Aukštinaitienė
  Silva Aukštinaitienė
  Labai džiaugiuosi ir tariu didelį AČIŪ už galimybę dalyvauti projekto "Senjorų menas 2020 m." užsiėmimuose, kurie organizuojami "Artotekoje". Tai puikiai organizuojami užsiėmimai ir galimybė senjorėms save išbandyti, savo rankomis pagaminti gražius dirbinius. Nuoširdus ačiū, stiprybės Jums mielosios, ypač Margaritai:))
 • Janė Bulotaitė
  Janė Bulotaitė
  Su malonumu prisimenu visus užsiėmimus, kuriuose sudalyvavau. Išmokau naujų dalykų, kaip sapnų gaudyklės darymas - galvoju išbandyti savatankiškai. Taip pat buvo nauja patirtis - išbandyti save kaip savanorę, vedant užsiėmimus vaikų globos namuose. Dėkoju Margaritai ir Tatjanai už kantrybę ir nuoširdžią pagalbą.
 • Irma Kamarauskienė
  Irma Kamarauskienė
  Į projekto „Senjorų menas“ užsiėmimus paskatinau eiti savo senjorę mamą. Ji gamino sapnų gaudyklę, sojų vaško žvakę moliniame indelyje, tapė ant šilko ir kt. Kaskart ji grįždavo kupina naujų įspūdžių, gerų emocijų ir kūrybinių idėjų. Aš labai už ją džiaugiuosi – juk taip svarbu, kad mūsų mamos būtų laimingos. Esu labai dėkinga ARTOTEKA kolektyvui už įdomius užsiėmimus, geranoriškumą bei šiltą bendravimą.
 • Laima Šimeliūnienė
  Laima Šimeliūnienė
  Labai patiko Artotekos organizuojamas projektas "Senjorų menas". Su malonumu lankiau užsiėmimus. Nekantriai laukiu projekto tęsinio.
 • Janina Milienė
  Janina Milienė
  Dalyvavau kremo, kvepalų, lūpų balzamo,muilo, šampūno ir kondicionieriaus,vonios burbulų,sapnų gaudyklės, sieninio laikrodžio, žibintų, piešimo ant šilko,smėlio mandalos, kavos keramikos,viršglazūrinio piešimo,kavos keramikos užsiėmimuose. Labai laukiau jų, važiavau kaip į šventę, nes rūpestingas dėmesingumas,nuoširdumas ir kantrybė šiuose kūrybos namuose verčia pasijusti laukiamam,savam. Džiugu būtų, jei tokie projektai būtų tęsiami ateityje, nes artoteka žino, moka ir skiria daug pastangų ir meilės čia besilankantiems žmonėms. Ačiū labai, viliuosi dar pasimatyti. Sekmės.
 • Rene Mekienė
  Rene Mekienė
  Labiausiai mane džiugino vadovės, kurios taip nuoširdžiai mus mokino visų šių darbelių. Ačiū Jums,mielosios, už šiltą bendravimą, už tikrą pagarbą senjorams. Didžiausios Jums sėkmės ir iki kitų susitikimų!
 • Natalija Kumpaitienė
  Natalija Kumpaitienė
  Širdingai dėkoju už organizuotą ,,Senjorų neno" projektą!!! Dalyvauju jau trečią kartą ir randu vis naujus puikius užsiėmimus!!! Šilta jauki aplinka, profesionalūs, draugiški mokytojai, praktiškos žinios ir nuostabūs mūsų pagaminti kūriniai!!! Negaliu atsidžiaugti šią galimybę!!! Lai šis projektas plinta ir džiugina vis daugiau senjorų!!! Klestėjimo Jums!!!
 • Tamara Jasinskaja
  Tamara Jasinskaja
  Buvo labai smagu dalyvauti užsiemimuose pensininkams. Jauki atmosfera, labai mandagios ir draugiškos mokytojos. Norečiau, kad šis projektas vyktu toliau. Tai galimyė pensininkams išmokti naujų dalykų, prisiartinti prie meno. Dėkoju organizatoriams, mokytojams ir visiems dalyviams.
 • Ramunė Minkevičienė
  Ramunė Minkevičienė
  Ačiū Artotekos komandai už puikų projektą ir šiltą bendravimą. Labai džiaugiuosi užsiėmimais Artotekoje. Ypač patiko piešimas ant vandens. Gailiuosi, kad per vėlai įsijungiau į mokymus ir nepabandžiau piešti ant šilko. Tikiuosi, kad pradėtas darbas nebus užmirštas ir bus tęsiamas kitąmet. Lauksiu naujų susitikimų.
 • Ūlle Damasickienė
  Ūlle Damasickienė
  Labai dėkoju už suteiktą galimybę dalyvauti projekte "Senjorų menas 2020". Po COVID -19 karantino tai buvo tikra atgaiva sielai! Mokytojai sugebėjo sukurti užsiėmimuose kažkokią ypatingai kūrybingą ir tuo pačių jaukią atmosferą. Nustebino plati meno terapijų įvairovė ir iškart atsirado noras viską pabandyti. Pabandžius, atsirado noras užsiėmimą pakartoti, nes gimė dar įdomesnės idėjos darbui. Norėčiau, kad ta pažadinta ugnelė neužgestų. Tikiuosiu kitais metais vėl susitikti jau užsiėmimuose "Senjorų menas 2021".
  Ačiū mielieji Artotekos mokytojai!
 • Vilma Ulkienė
  Vilma Ulkienė
  Užsiėmimai buvo aukštame lygmenyje ir labai patiko - turiningi ir naudingi, produktyvūs. Užsiėmimų vedančiosios labai šiltos, kantrios, mandagios, draugiškos ir kūrybingos. Dalinkimės savo gerumu - susitikime ateityje dar...
 • Genė Turčinskienė
  Genė Turčinskienė
  Nuoširdi ir didžiulė padėka už nuostabų projektą senjorams. Labai įdomu išmokti to ko dar nežinojome, savo įgytomis žiniomis ir įgūdžiais galime pasidalinti artimųjų rate, be to tai puiki terapija. Labai pageidautina ir norima, kad tokie projektai vyktų ir ateityje, su malonumu juose dalyvautume.
 • Irina Golubeva
  Irina Golubeva
  Iš visos širdies reiškiu padėką projekto „Senjorų menas“ organizatoriams. Kiekvienas susitikimas atverdavo visą pasaulį kažko naujo, nežinomo. Nekantriai lauksiu naujų susitikimų.
 • Rimantė Sakalauskienė
  Rimantė Sakalauskienė
  Užsiėmimai buvo nuostabūs, informatyvūs. Užsiėmimuose buvo labai gera, saugi aplinka. Visas įgytas žinias perduodu anūkei.
 • Rėnė Mekienė
  Rėnė Mekienė
  Man pačiai buvo labai smalsu išbandyti šių darbelių technologiją ir kai pramokau su malonumu važiuodavom su Artotekos vadovėmis pas vaikučius. Buvo gera matyti su kokiu susidomėjimu jie piešė ant puodelių, minkė molį žvakidėms ir džiaugėsi savo pagamintais darbeliais! Ačiū vadovėms Margaritai ir Tatjanai už jų nepailstamą norą daryti gerą ir jauniems ir mums senjorams! Sėkmės Jums!
 • Birute Švedienė
  Birute Švedienė
  Dalyvavau jūsų užsiėmimuose, labai patiko, pateikta išradingai ir įdomiai. Taip pat turejau galimybę dalyvauti ir vesti keletą užsiemimų vaikų globos namuose.Tai buvo nauja patirtis man. Nuoširdžiausia padeka Margaritai ir Tatjanai už darbą su senjorais ir kantrybę.
 • Ülle Damasickienė
  Ülle Damasickienė
  Šią vasarą padėjau Margaritai ir Tatjanai vesti užsiėmimus vaikų globos namuose.
  Buvau nustebinta kaip vaikų darbai netikėtai atskleidžia jų autorių vidinę būseną bei troškimus. Jeigu vaikų psichologus sudomintų tokia galimybė, gal būtų naudinga ateityje parengti vaikų psichologės ir Artotekos bendrą projektą per kūrybą išsiaiškinti kai kurių vaikų globos namų auklėtinių vidines problemas. Tikrai labai pasiteisina senjorų ir vaikų su negalia bendra kūrybinė veikla. Vaikai su negalia labai trokšta bendrauti, mėgsta naujus veidus ir, žinoma, praktiškai kiekvienam iš jų reikia padėti atlikti numatytą darbą.
  Čia senjorų savanorystė yra tiesiog labai naudinga. Tikiuosi, kad kitais metais Artoteka suras galimybių pratęsti šią kilnią veiklą ir aš būtinai joje dalyvausiu.
 • Janė Bulotaitė
  Janė Bulotaitė
  Važiavau vieną kartą į dienos centrą ir du kartus į vaikų namus visi kartai buvo labai skirtingi, tačiau įspūdžiai labai geri. Man atrodo, kad tokios veiklos reikalauja tęstinumo.
 • Danutė Narkevičienė
  Danutė Narkevičienė
  Laba diena mieloji Margarita. Labai noriu padėkoti už užsiėmimus, kurie vyko Artotekoje. Buvo labai įdomu, gaila, kad jau baigėsi. Esate nuostabūs žmonės, mokantys bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Sėkmės Jums visur ir visada.
 • Irmina Kalimbet
  Irmina Kalimbet
  Man tai nauja gyvenimo patirtis. Puiki idėja apjungti Senjorus ir vaikų namų globotinius į bendrą kūrybinę veiklą. Dalyvavau projekte ir patyriau didžiulį malonumą specialistų dėka išmokti kurti pačiai, padėti kurti vaikams ir matyti džiaugsmą jų akyse. Gera daryti gerą! Ačiū organizatoriams!
 • Veslava Stravinskienė ir Jolita Daunorienė
  Veslava Stravinskienė ir Jolita Daunorienė

  Senelių namų "Sevilis" socialinės darbuotojos

  Artotekos merginų vedamas užsiėmimas buvo puiki proga senukams ne tik išreikšti savo fantaziją ir meninius sugebėjimus, bet ir prasijudinti, susirinkti į vieną vietą, pabendrauti, drauge aptarti daromus žaisliukus iš gipso. Artotekos merginų apsilankymas senukams buvo kaip šventė.
 • Dalia Kiaušienė
  Dalia Kiaušienė

  Fabijoniškių socialinių paslaugų namų direktorė

  Dėkojame už atrastą galimybę atsiskleisti kūrybiškumui. Senoliai, net ir ite, kurie netikėjo, kad pavyks savo rankomis ką nors padaryti, buvo nustebinti ir džiaugėsi kaip vaikai, užsiėmime pasigaminę kaleidoskopą. Ačiū už gerą nuotaiką, kantrybę, gerumą, už turiningą ir prasmingą laiką kartu.
 • Inesa Gaidukevič
  Inesa Gaidukevič

  Globos namų "Senevita" socialinė darbuotoja

  Dalyvaujant meno terapijoje „Tapyba ant šilko“ kilo daug jausmų. Mano manymu, ši terapija padėjo gyventojams išlaisvinti savo jausmus, fantazijas. Piešiniuose jie galėjo išreikšti savo išgyvenimus jausmus ir emocijas. Saugioje aplinkoje , gerai nusiteikę išbandė naują meno terapijos metodiką. Veikla labai patiko, plačios šypsenos tai patvirtino. Labai ačiū kad suteikėte tokią galimybę.
 • Justina Jankienė
  Justina Jankienė

  Antavilių pensionato socialinė darbuotoja

  Antavilių pensionato gyventojai yra sulaukę brandaus amžiaus, tačiau kiekvienam iš jų piešimas ant vandens buvo naujas atradimas ir iššūkis. Buvo gera matyti kaip kiekvienas norintis išbandyti naująjį piešimo būdą buvo padrąsinamas Artotekos merginų. Smagu, kad su senatve atsiradę fiziniai pokyčiai piešiant ant vandens leido nutapyti pačius gražiausius piešinius šiuo metu puošiančius mūsų įstaigos stendą.
 • Ieva Lukošaitytė
  Ieva Lukošaitytė

  Specialiųjų socialinės globos namų „Tremtinių namai“ užimtumo specialistė

  Sapnų gaudyklų gaminimo procesas atnešė daug džiaugsmo visiems dalyvavusiems, nes kūryba – visad maloni, jei atiduodi jai visą širdį. Dėkojame menų studijos „Artoteka“ merginoms už kantrybę ir dėmesį, skirtą kiekvienam senoliui, už atidumą ir pagalbą užrišant tvirtesnį mazgelį ir tvirtinant spalvotąsias plunksneles, už šypsenas, kurios kaip virusas užkrėtė mūsų namų gyventojų veidus, už gražią iniciatyvą ir tikėjimą, jog kartų susitikimai padeda ne tik išmokti vis naujų dalykų, bet ir sujungti gražiems bei prasmingiems darbams.
 • Urtė Lingienė
  Urtė Lingienė
  Ačiū Jums labai už puikiai surengtą mano sūnaus gimtadienio šventę. Linkiu, kad ir toliau būtumėt tokie kūrybingi, išradingi, profesionalūs ir stebintumėte kitus. Šaunuoliai.
 • Audronė Kuzminskienė.
  Audronė Kuzminskienė.

  Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams

  Su komiksų herojais galima susitapatinti ir pasitelkus vaizduotę lengviau “apsigyventi” herojų kailyje. O jei tie herojai mes patys, tai dar įdomiau. ”Artotekos” merginos kartu su vaikais keliavo po įdomų komiksų pasaulį, piešė, kūrė, pasakojo, dalinosi savo istorijomis. Vaikai labai laukia užsiėmimų, nes jie pateikiami įdomiai, apgalvotai, sukuriama jauki, šilta kūrybinė atmosfera. Dėkojame “Artotekai” už šią įdomią meno formą.
 • Lina Jurkaitė
  Lina Jurkaitė

  Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinos globos namai direktorė

  Mūsų berniukams dažniausiai yra sunku susikaupti. Bet pasirodo yra stebuklų! Ir tas stebuklas įvyko per kaleidoskopų gamybą. Užsiėmimas, kurį organizavo Artotekos komanda, jiems labai patiko. Dar ilgai vaikai džiaugėsi savo asmeniniais kaleidoskopais. Dėkojame Artotekos komandai už padovanotas šypsenas vaikams ir kartu smagiai praleistą laiką!
 • Elvyra Lotc
  Elvyra Lotc

  Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namų direktorė

  Širdingai dėkojame už mūsų vaikų meninį ugdymą ir pažintį su nežinomomis priemonėmis ir metodais. Vaikai, prisiliesdami prie naujų dailės priemonių galėjo ne tik sužinoti lipdymo subtilybes, bet per medžiagų lytėjimą pajausti savo kūno galimybes ir patirti didelį džiaugsmą. Menas visada artina žmogų prie savasties. Dėkojame už nuoširdų bendradarbiavimą ir dėmesį mūsų vaikams.


 • Eva Gedris
  Eva Gedris

  Vaikų ir paauglių socialinio centro jaunimo užimtumo specialistė

  Vaikų susidomėjimas, susikaupimas, vėliau šypsenos, lakstymas su aitvarais po kiemą yra įrodymas, kad užsiemimas, kurį organizavo Artotekos mergaitės jiems labai patiko. Vaikai gyrėsi vyresniems draugams rodydami savo aitvarus. Mūsų centre auga nuskriausti likimo vaikai. Jie jaučia ir žino su kuo gali atsipalaiduoti. Vienus žmonės priima, kitus atstumia. Artotekos merginos yra draugiškos, komunikabilios ir moka įdomiai pravesti užsiemimą. Artotekos užsiėmimai padeda vaikams išreikšti save, atsipalaiduoti, be to linksmai praleisti laiką draugiškoje kompanijoje.
 • Audronė Kuzminskienė
  Audronė Kuzminskienė

  Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams

  Džiaugiamės, kad mūsų namus aplankė merginos iš menų studijos “Artoteka”. Jos kartu su vaikais gamino sapnų gaudykles, kurios vėliau papuošė vaikų miegamuosius. Spalvoti karoliukai, plunksnos, pačių rankomis nunerti voratinkliai ir merginų pasakojamos indėniškos legendos užsiėmimui suteikė paslaptingos ir mistinės nuotaikos. Norėjosi, kad užsiėmimas niekada nesibaigtų.
 • Giedrė Dambrauskaitė
  Giedrė Dambrauskaitė

  Vilniaus vaikų globos namų „Gilė“ socialinė darbuotoja

  Buvo labai malonu sulaukti svečių iš Arkotekos. Piešėme ant šilko. Viskas prasidėjo nuo minčių išlaisvinimo, idėjos. Visi ilgai galvojom, ką galima būtų pavaizduoti. Čiupom dažus ir marginom medžiagą. Šilko kūriniai virto unikaliais, vienetiniais paveikslais, kuriuos galėjome pasipuošti kambarį ir draugams padovanoti. Tai menas, kuriame spalvų bei formų pagalba realizuojate savo mintis. Šis procesas skatino vaikų kūrybiškumą, fantaziją. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę prisiliesti prie šilko tapybos meno. Linkėjimais iš „Gilės“!
 • Aiva Mačiulskytė
  Aiva Mačiulskytė

  Vilniaus vaikų globos namų „Gilė“ socialinė darbuotoja

  Tapybos ant šilko specialistės kantriai supažindino vaikus su šio užsiėmimo technika, panaudojimo galimybėmis. Į šią veiklą įsitraukė net patys aktyviausi vaikai. Ir net mūsų nedrąsusis Grantas pusę užsiėmimo praleidęs po stalu, vėliau įsidrąsino ir prisijungė prie visų vaikų ir nupiešė aitvarą. Vaikai džiaugėsi galėdami pasipuošti savo kambarius savo rankomis sukurtais paveikslais. Ačiū jums ir lauksime sugrįžtant!