Trumpa informacija:

  • Užsiėmimo kaina 20€/žm.
  • Užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis pasigamins po 100 gr. muilo.
  • Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.
  • Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 20€ registracijos mokestį.
  • Užsakykite Artotekos dovanų kuponą pasirinktiems kūrybiniems užsiėmimams!
  • Detalus užsiėmimų kainoraštis įmonėms ar organizacijoms, užsakant užsiėmimą renginiui.
  • Detalus užsiėmimų kainoraštis, užsakant užsiėmimą vaikų gimtadieniams, mergvakariams, vestuvėms ar kitoms šventėms.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Užsiėmimą veda:

Ar kada prieš perkant muilą, susidomėjote kokia jo sudėtis, kiek jame cheminių medžiagų? Labiausiai organizmą veikia gausiai naudojamos asmeninės higienos priemonės, kuriose esančios kenksmingos medžiagos iš organizmo niekur nedingsta, o atvirkšiai „kaupiasi“ jame. Mes jums siūlome išbandyti šį, šiek tiek laiko ir kantrybės reikalaujantį, natūralaus muilo gaminimo ritualą. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės kūno švarinimui naudoja muilus. Pasakojama, kad prie Sapo kalno papėdėje tryškusio šaltinio moterys skalbdavo kažin kokia gličia putojančia mase. tai buvo pirmasis muilas. Pamažu žmonės įspėjo jo paslaptį: jis susidarydavo iš taukų, išsilydžiusių per aukojimus kalno viršūnėje, kurie sureaguodavo su ugnikalnio išmestais ir nugulusiais kalno pašlaitę, pelenais. Kassyk žmonės vis daugiau atrasdavo naujų būdų ir galimybių, kaip pagaminti kuo švelnesnį, kvapnesnį ir išvaizdesnį muilą. Visa tai jau dvelkia alchemija, mistika, paslaptimi. Kame gi slypi tas paslaptingumas? Ogi aliejų įvairovėje ir skirtingu poveikiu odai, jo proporcijose kitomis medžiagomis ir vandeniu. Kaip ir kiekvienas senasis amatas, muilo gaminimas turėjo savas tradicijas skirtinguose žemės regionuose, kurios palaipsniui nuklydo tik į pramoninkų rankas. 

Užsiėmimo metu mes gaminsime muilą iš skaidrios arba baltos natūralios muilo bazės. Tai nesudėtingas ir malonus užsiėmimas, tinkantis ir suaugusiems, ir vaikams. Jūsų pačių pagamintas rankų darbo muilas gali tapti puikia dovana artimiesiems bei draugams bet kokia proga. Iš pradžių aptarsime skirtingus muilo gamybos būdus (muilo gamyba iš bazės, muilo gamyba su šarmu, muilo gamyba perlydant parduotuvėje pirktą muilą, muilo riešutų panaudojimas ir kt.). Visus šiuos muilo gamybos būdus trumpai aptarsime, tačiau užsiėmimo metu gaminsime rankų darbo muilą iš bazės, tam, kad savo pagamintą muilą galėtumėte naudoti nedelsiant! Kiekvienas dalyvis pagamins ne mažiau kaip 100 g muilo. Galėsite sukurti savo svajonių muilo gabalėlį - bazę praturtinsite norimomis spalvomis, odą tausojančiais nerafinuotais natūraliais augaliniais aliejais, eterinių aliejų arba kvapiųjų aliejų aromatais bei kitais priedais. 

Pastaba: Užsiėmimo metu naudosime eterinius aliejus, ta jei esate kam nors alergiški, prašome apie tai mus iš anksto informuoti.

Užsiėmimo kaina 20€/žm. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės. Būtina išankstinė registracija internetu, sumokant 20€ registracijos mokestį. Neatvykus į užsiėmimą, registracijos mokestis nėra grąžinamas. Jeigu negalite sudalyvauti užsiėmime, savo vietą galima perleisti kitam asmeniui, apie tai informavus el.p. info@artoteka.lt.